Forum darmowe na wszystkie tematy

Rejestracja w 2 minuty!!>>>>>>>>>\/

Ogłoszenie

Witam na nowym forum Hydepark Forum na kazdy temat Zapraszam do rejestracji. Regeneracja Forum może się uda pomocy pomocy

#1 2008-06-15 21:22:06

ArielooS

Administrator

3368533
Zarejestrowany: 2008-06-12
Posty: 119
Punktów :   
WWW

takie sobie dowcipy

Pewnego razu pastuch przepędzał swoje owce z jednego pastwiska na drugie.
Nagle, w kłębach kurzu i z rykiem silnika zatrzymało się przy nim Nowiutkie BMW.
Kierowcą był młody człowiek w garniturze Prady, butach Gucciego, okularach Diora itd. Typowy yuppie. Koleś wystawił się przez opuszczana szybkę i pyta:
- Czy jeżeli powiem Ci ile dokładnie masz owiec w stadzie, dasz mi jedną z nich?
Owczarz popatrzył na facia, na swoje stado i odpowiedział:
- Jasne, czemu nie?
Yuppie zaparkował samochód. Wyciągnął notebook DELL podłączony do komórki AT&T. Połączył się z Internetem, wszedł na stronę NASA i za pomocą GPS dokładnie określił swoja pozycje. Podał ją do innego satelity NASA, który zrobił zdjęcie obszaru w wysokiej rozdzielczości. Młody człowiek otworzył zdjęcie używając programu Adobe Photoshop, przekonwertował plik i wysłał go do centrum obróbki zdjęć cyfrowych w Hamburgu. Po kilku sekundach na palmtopa przyszedł mail informujący go, ze zdjęcie zostało obrobione i podano adres, pod którym zostały zmagazynowane dane. Koleś wszedł wiec do bazy danych SQL i ściągnął dane, a następnie nakarmił nimi arkusz Excel wypchany setkami skomplikowanych formułek. Po otrzymaniu wyniku wydrukował na swojej mini drukarce HP LaserJet pełny 150-stronicowy raport.
Podał go pastuchowi i powiedział:
- Masz w stadzie 1586 owiec.
- To prawda - powiedział owczarz. - Jak przypuszczam, chcesz teraz wybrać sobie jedna z nich?
Stał spokojnie, obserwując młodego człowieka rozglądającego się wśród stada, wybierającego zwierzaka, a następnie ładującego go do bagażnika nowiutkiego BMW. Po czym odezwał się znowu:
- Hej, a jak Ci powiem jaki jest Twój zawód, to oddasz mi zwierzaka?
Yuppie pomyślał przez chwilkę, a następnie odparł:
- Jasne, czemu nie?
- Jesteś konsultantem - powiedział pastuch.
- O rany, niesamowite! Jak zgadłeś?
- Nie musiałem zgadywać - rzekł owczarz. - Zjawiłeś się tutaj nie wzywany, żądając zapłaty za odpowiedź, którą znałem, na pytanie, którego nigdy nie zadawałem. A w dodatku g... wiesz o mojej robocie... Oddawaj psa!

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu.
Przychodzi do sędziego i się pyta:
- Co z tym zrobimy?
Sędzia się zastanowił i odpowiada:
- Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.

Offline

 

#2 2008-06-16 21:14:00

psm06

Szeregowy

8946168
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: takie sobie dowcipy

pierwszy słaby, drugi lepszy


"Żyję się tylko raz.
Ale jeżeli żyje się dobrze,
ten raz wystarczy."

Offline

 

#3 2008-06-16 21:36:14

ArielooS

Administrator

3368533
Zarejestrowany: 2008-06-12
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: takie sobie dowcipy

wiem ze slaby wogule caly temat ale dlatego napisalem w temacie "takie sobie..." zeby nie byllo

tamte kawaly sa duuuuzo lepsze

Offline

 

#4 2008-10-01 14:35:31

Dawio

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-06-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: takie sobie dowcipy

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu.
Przychodzi do sędziego i się pyta:
- Co z tym zrobimy?
Sędzia się zastanowił i odpowiada:
- Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.


To było fajniejsze od pierwszego Psm ma rację

Offline

 

#5 2008-10-01 17:08:11

ArielooS

Administrator

3368533
Zarejestrowany: 2008-06-12
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: takie sobie dowcipy

odjelem ci Dawio punkt  za to ze wstawiles jeden kawał w regulaminie pisze jasno ze nie piszemy posta z jednym dowcipem

to jest ostrzezenie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grmt2.pun.pl www.minecraftreal.pun.pl www.husaria.pun.pl www.talismanhot.pun.pl www.witcher.pun.pl